Bramy garażowe

Firma Owczarza Fabryka Okien wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie pracy w branży budowlanej, a w szczególności w sprzedaży i montażu stolarki otworowej czyli okien, drzwi i bram garażowych.
Obecnie oferta bram garażowych dostępnych na polskim rynku jest bardzo szeroka i różnorodna, dlatego znajdziecie Państwo tutaj tylko namiastkę tego co możemy zaproponować. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem i zaproponować rozwiązanie najbardziej dopasowane dla Waszych oczekiwań.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.
Każdy, kto buduje własny dom, obiekt przemysłowy czy jest specjalistą w branży budowlanej, może dzisiaj wybrać wśród wielu produktów dostępnych na rynku.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny pozwalają nam na kompleksową obsługę inwestycji i zapewnienie pełnej satysfakcji klienta.

Bramy garażowe uchylne

Ekonomiczne i sprawdzone. Bramy uchylne to najtańsze rozwiązanie dla twojego garażu dostępne na rynku !
Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują niską cenę bramy, a niezawodne działanie potwierdzają zadowoleni klienci.

Zalety bram uchylnych:

  • proste w montażu
  • podnoszone do pozycji poziomej nad otworem wjazdowym do wnętrza garażu
  • otwierane ręcznie lub automatyczne
  • posiadają dwupunktowy system ryglowania bramy
  • są zalecane do stosowania w garażach wolnostojących
w odróżnieniu od bram segmentowych i rolowanych wymagają miejsca przed garażem do otwierania i zamykania

Ekonomiczne i sprawdzone. Sprawne użytkowanie gwarantuje zespół sprężyn naciągowych oraz samonastawne rolki. Zamykanie i otwieranie bramy przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.

Z ociepleniem lub bez. Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie bramy i zabezpieczenie jej od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych garaży.

Bramy garażowe segmentowe

Otwierają się pionowo w górę, pod strop – połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy.
mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie -w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna.
są dobrze zabezpieczone – wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem – zamek i rygiel.
zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.

Bramy garażowe rolowane

Bramy rolowane to produkt alternatywny dla bram uchylnych i segmentowych. Wykonane są bardzo podobnie jak rolety okienne. Składają się z lameli aluminiowych wypełnionych izolacją w postaci piany poliuretanowej nawijanych na wał mocowany na wysokości nadproża garażu.
Wzmocnione profile o szerokości 77 mm pozwalają na optymalne zachowanie bezpieczeństwa i funkcjonalności bramy.

Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wiele zastosowań w zależności od potrzeb dostosowania do wyglądu elewacji budynku. Zastosowanie wysokiej klasy automatyki pomaga w bezproblemowej obsłudze i korzystaniu z produktu

Bramygarażowe/automatyka

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki automatyce swojej bramy masz cały czas „wolny przejazd”. W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu.
Napęd bramy garażowej ułatwia życie i poprawia funkcjonalność garażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg różnych modeli automatyki do bram garażowych.

Możemy zaproponować rozwiązania proste i tym samym ekonomiczne jak i bardziej skomplikowane, które pozwolą np. przy pomocy jednego pilota obsługiwać wiele urządzeń.