O Firmie

Firma OWCZARZAK FABRYKA OKIEN jest producentem bezołowiowej stolarki otworowej PCV dla budownictwa. Nasze doświadczenia w zakresie produkcji sięgają 1989 roku. Obecnie produkujemy okna i drzwi z PCV w nowoczesnym, ekologicznym systemie bezołowiowym Greenline wybrany przez nas z pełną świadomością, jako jeden z najlepszych systemów na świecie.

Bezkompromisowa wysoka jakość, wytrzymałość, estetyka i wiele innych walorów pozwalają na uzyskanie produktu finalnego, który przyniesie satysfakcję z użytkowania każdemu nawet bardzo wymagającemu klientowi.
Obok okien PCV możemy zaproponować Państwu stolarkę aluminiową, drzwi zewnętrzne, stalowe lub P.POŻ, drzwi wewnętrzne od ekonomicznych po bardziej wyszukane i stylowe oraz szeroką gamę bram garażowych i automatyki. Dodatkowo oferujemy rozwiązania związane z roletami zewnętrznymi, parapetami, a także akcesoria okienne takie jak eleganckie roletki materiałowe i żaluzje, nawiewniki czy siatki przeciw owadom.

Bardzo dobre okna, profesjonalny montaż, bezawaryjność i brak reklamacji to przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, a to daje nam impuls do ciężkiej pracy i stałego podnoszenia jakości naszych usług.

Służymy Państwu radą i pomocą w kwestii optymalnego doboru produktów, poszukiwania rozwiązań i dokonania właściwego wyboru.
Nasze profesjonalne grupy montażowe zapewnią bezproblemowy i czysty montaż oraz fachowy serwis.