Rolety

    • Najwyższy komfort. Okna stanowią połączenie wnętrza mieszkania ze światem zewnętrznym. Otwierają przestrzeń, wpuszczają światło i powietrze, umożliwiają spojrzenie na zewnątrz. Czasami mogą jednak ograniczać komfort mieszkania: na przykład podczas podczas upału, mrozu, słońca i ciemności oraz w przypadku hałasu ulicznego lub ciekawskich spojrzeń z zewnątrz.
    • Listwa pancerza. Stabilne listwy dają poczucie bezpieczeństwa. Dostarczamy je jako listwy Mini lub Maxi, wykonane są z aluminium lub odpornego na działanie światła PCV. Pasują do każdej fasady budynku i do każdego stylu budowlanego. Szeroka paleta kolorów umożliwia zachowanie równowagi optycznej i harmonii.
Szeroka oferta komfortowych systemów roletowych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przyczynia się do oszczędzania energii. Wszystkie elementy składowe rolet jak skrzynki rolety, listwy i sterowania perfekcyjnie współpracują ze sobą i jeszcze poprawiają komfort mieszkania.

TOP DUO

Perfekcja w detalu. Dużą zaletą tego systemu jest łatwy dostęp do pokrywy rewizyjnej rolety. Z reguły znajduje się na dole skrzynki rolety i można ją otwierać i zamykać w celu wykonania czynności serwisowych lub konserwacyjnych. W przypadku rolet, które nie są zatynkowane z wewnątrz, można otwierać pokrywę tylną. Dzięki pancerzowi Maxi wysokość rolety może osiągnąć 2,6 metra. Oprócz tego dzieki standardowemu odsadzeniu 80 mm istnieje możliwość zabudowania nawijarki pod tynkiem wzgl. w murze.

TOP MINI

Rolety nakładane TOP MINI z pancerzem Mini lub Maxi to klasyczna oferta rolet przeznaczonych do montażu na okach PCV, drewnianych i aluminiowych będąca optymalnym rozwiązaniem w przypadku remontu z wymianą okien. Dzięki różnym wymiarom skrzynek nadają się doskonale do nowych projektów i budynków do remontu. W wersji zabudowanej z rewizją od dołu (RD) lub od zewnątrz skrzynka jest prawie niewidoczna. Na zamówienie dostarczamy TOP MINI SOFT z zaokrągloną pokrywą wizyjną.

Rolety zewnętrzne natynkowe

Montowane na zewnątrz otworu okiennego i przykręcane bezpośrednio do muru. Z reguły skrzynka i prowadnice widoczne, ale istnieje możliwość zabudowy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla budynków już istniejących, gdzie nie ma możliwości zastosowania rolet nadokiennych. Wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd oraz bogata kolorystyka pozwalają na zastosowanie tych rolet nie ingerując zbytnio w wygląd fasady budynku.

Napęd ręczny – korbowy

Oferowane przez nas napędy ręczne stanowią kompletny program z zakresu napędu z paskiem i korbowego, które ułatwiają codzienną obsługę. Zwijacz paska z chwytnym paskiem i odporna na zarysowania obudowa należą do naszych klasyków.

Napęd ręczny – zwijacz

Oferowane przez nas napędy ręczne stanowią kompletny program z zakresu napędu z paskiem i korbowego, które ułatwiają codzienną obsługę. Zwijacz paska z chwytnym paskiem i odporna na zarysowania obudowa należą do naszych klasyków.

Napęd elektryczny

Większy komfort obsługi zapewniają nasze silniki i sterowania, które można uruchomić zarówno poprzez wyłącznik naścienny jak i przez radio. Na życzenie dostrajamy napedy elektryczne z automatycznym sterowaniem czasowym, które daje poczucie bezpieczeństwa podczas, naszej nieobecności w domu.